Servis a prehliadky aj na počkanie...

Garančné prehliadky

Prázdny

Rýchloservis a záručné prehliadky u nás zakúpených bicyklov sa robia kedykoľvek, prednostne v utorok a vo štvrtok od 10.00 do 17.30 hodiny, aj na počkanie, v ostatné dni po dohode a objednaní s personálom servisu. Bicykel Vám pripravíme , zoradíme, aby stále fungoval ako nový. V rámci rozšíreného garančného servisu máte 3 ročné garančné servisy v cene bicykla - teda Vám tieto služby vykonáme 2+1 rok zdarma !  

Máte špeciálne požiadavky, otázky ? Zavolajte nám 0903 99 00 49 ! Radi Vám pomôžeme.

Poskytujeme odborný servis, záručné aj pozáručné opravy prednostne bicyklov SCOTT, ale aj ostatných značiek. Najlepší tuning lyží a snowboardov v meste, vákuové Full formátovanie a bootfitting lyžiarok , montáže viazaní, brúsenie korčúl, vypletanie tenisových rakiet, opravy padleboardov  aj servís iných športových potrieb.

 

Predpredajný servis

 

Príbeh každoho bicykla SCOTT začína u nás v servise u odborne zaškoleného technika.  U nás prídete do servisu ako ku kamarátovi.  

Odborné zostavenie a zoradenie bicykla pred používaním je samozrejmé a bezpodmienečné.  SCOTT nedoručuje a nepredáva zákazníkom ešte nezostavené a nezoradené bicykle. Predvedenie a nastavenie bicykla podľa postavy a potrieb zákazníka je nevyhnutné a je pre nás cťou a radosťou.

Váš nový bicykel bude pripravený na jeho okamžité priame používanie po predpredajnom servise.

Odborný predpredajný aj záručný servis je vykonaný zaškoleným mechanikom s certifikátom SCOTT.

Predpredejný servis zahŕňa najmä:

 • Montáž bicykla
 • Zoradenie mechanických častí (brzdy, meniče prevodov...)
 • Kontrola tlmičov, ich nastavenie
 • Nastavenie ergonomických častí výbavy podľa postavy a priorít jazdca
 • Test bezchybnej funkčností obládacích prvkov bicykla

Technické školenia mechanikov realizuje značka SCOTT 2x ročne.

Sme partnerom BOSCH Service - každý elektrobicykel s pohonom a batériami BOSCH je u nás vítaný. Odborná diagnostika, meranie kapacity batérie, náhradné diely a servis náhradných dielov aj do 48h. 

Záruka

                   Na všetky bicykle SCOTT okrem zjazdových a freeride sa poskytuje 5 ROČNÁ ZÁRUKA na rám a 2 ROČNÁ ZÁRUKA na komponenty, príslušenstvo a vybavenie.

Podmienkou možnosti jej uplatnenia je absolvovanie prvej tzv. povinnej garančnej prehliadky a ak je to v Záručnom liste konkrétneho modelu vyslovene uvedené tak aj každoročnej servisnej prehliadky, po ktorej sa záruka predlžuje o ďalšie 1 ročné obdobie. Záručná doba sa automaticky predlžuje o dobu počas, ktorú je bicykel v servise pre prípadnú opravu. Počas prvých troch rokov máte pravidelnú ročnú garančnú prehliadku bicykla spojenú s jeho zoradením, nastavením v cene bicykla.

S prípadnými otázkami k servisu ku našim produktom, záručným podmienkam sa môžete obrátiť na vedúceho predaja a našich odb. asistentov.

Tel: +421 55 6222 089

Záručný servis

Stanovená doba pre garančný servis je 100 až 200 km, ideálne do 1 mesiaca po zakúpení (pri začatí používania po zakúpení) maximálne však do šestich mesiacov od zakúpenia (zimné mesiace) bicykla. V prípade, že bicykel neprejde záručným servisem, tzv. prvou povinnou garančnou prehliadkou prepadá na neho záruka !

Garančný servis je realizovaný v Dome športu Capricorn na Štúrovej 16 v Košiciach. Záznam o vykonanom servise je zapísaný do servisnej knižky, ktorú je zákazník povinný predložiť.

Záručný / garančný servis zahŕňa:

 • kontrolu spojenia kľuky-stred
 • vôľa hlavového spojenia
 • ložiská, čapy, spoje
 • bowdeny, lanká, vedenia
 • meniče prevodov - ich zoradenie
 • brzdy - nastavenie
 • výplety kolies, vycentrovanie, kontrola pneu
 • tlmiče, predná vidlica
 • a dalšie podľa potreby ...

Rozšírený 2 + 1 ročný bezplatný

garančný servis

Platí pre všetky bicykle za nasledujúcich podmienkok:

 • bicykle musia byť zakúpené v kamennej predajni CAPRICORN Štúrova 16, Košice,  mimo predaja v akciach, dodatočných zĺavách na základe dohody s kupujúcim
 • tento bezplatný servis si môže uplatňovať fyzická osoba, len 1. majiteľ bicykla uvedený v záručnom liste, ktorý je registrovaným členom spotrebiteľského klubu Capricorn na základe telefonickej, alebo osobnej obj. tejto služby v servisnej dielni DOKA ŠPORT SERVIS s.r.o. v Dome športu Capricorn na Štúrovej 16, v Košiciach. 
 • tieto bezplatné služby je možné uplatniť s dokladom o kúpe na ktorom je razítkom označené rozšírenie garančného servisu a záručným listom k bicyklu a využiť ich jeden krát ročne počas prvých troch rokov od zakúpenia bicykla.
 • bicykel sa preberá do servisu osobne ( nie poštou, kurierom ... ) aby bolo okrem iného možné jeho presné nastavenie a zoradenie podľa výšky, hmotnosti, atď. užívateľa
 • do bezplatného servisu sa bicykel odovzdáva zásadne čistý , bez nečistôt, suchý ( čistenie, umývanie bicykla, práca so znečisteným bicyklom je za príplatok, kt. nie je zahrnutý v bezplatnom servise ) 
 • bicykel Vám radi za poplatok umyjeme, vyčistíme, premažeme a nakonzervujeme.
 • náhradné diely, súčiastky, spotrebný materiál, ktorý je potrebné na bicykli vymeniť ( po konzultácii so zákazníkom ) musia byť zakúpené v Capricorne ( aby sa vzťahovala záruka aj na opravu, výmenu a tieto použité súčastky ) iné po dohode v servise.
 • nové náhradné diely budú namontované na bicykel po odsúhlasení tohto úkonu so zákazníkom


Rozšíreným bezplatným servisom sa rozumejú predovšetkým nasledovné práce a úkony vykonávané nad rámec 1. povinnej garančnej prehliadky :

 • nastavenie a zoradenie prehadzovača rýchlostí
 • nastavenie a zoradenie prešmykovača rýchlostí
 • kontrola a natlakovanie vidlice, tlmiča podľa os. preferencie užívateľa
 • nastavenie a zoradenie účinnosti bŕzd typu V-brake, mechanických kotúčových bŕzd všetkých typov, výmena opotrebovaných brzdových dostičiek u hydraulických bŕzd.
 • výmena plášťa, výmena duše 1x ročne
 • montáž doplnkov a príslušenstva ( blatníky, stojany, držiak na flašu, cyklokomputer, tašky, nosiče ... )
 • demontáž nepotrebných komponentov
 • prehliadka a kontrola funkčných častí bicykla, kolesá, pedále, stredové a hlavové zloženie, vidlica, skúšobná jazda a poradenstvo


Rozšírený bezplatný servis sa nevzťahuje na cenu súčiastok, spotrebného materiálu ako napr. brzdové doštičky, reťaz, plášte, duše, baterie v computeroch ... ktoré podliehajú prirodzenému opotrebeniu, spotrebe v závislosti od intenzity, spôsobu a prostredia používania bicykla a na servis, repasovanie vzduchových tlmičov a vidlíc podľa servisného intervalu doporučeného výrobcom podľa jednotl. typu bicyklov.

Máte záujem o túto službu a nemáte bicykel zakúpený unás ? Nevadí !

Máme radi všetky bicykle. Na cene servisu sa dohodnete s našimi technikmi a radi sa budeme o Váš bicykel starať ako o svoj vlastný.

Neviete ako dosť svoj bicykel, alebo bicykle celej rodiny k nám do servisu ?

Zavolajte na 0903 99 00 49 a bicykel do servisu a zo servisu ku Vám domov v rámci Košíc dovezieme za jednotný poplatok 8€/1 jazda alebo 15€ od Vás do servisu aj naspäť ( spolu za 1-5 bicyklov , po dohode aj na vzdialenejšiu adresu )

Prázdny

Autorizovaný predaj a servis bicyklov SCOTT.

www.scott.sk

CAPRICORN - DOM ŠPORTU KOŠICE
Sport 2000 Košice s.r.o.
Štúrova 32/16, 040 01 Košice

Bezpatné PARKOVANIE vo dvore

Po - Pia: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00

+421 903 99 00 49
capricorn@capricorn.sk

+421 905 358 307

Chcete byť medzi prvými, ktorý vedia o najnovších akciách, zľavách a nových produktoch?


 

O nás

Sport 2000 Košice s.r.o.
IČO: 52080366
IČ DPH: SK2120888561

Radi Vás vidíme aj na sociálnych sieťach

Sprievodca nákupom

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky.    
Zmeniť nastavenia