Prázdny

Naše predajne

Od roku 1991 prevádzkujeme športovú predajňu CAPRICORN v Košiciach. Sme malá rodinná firma s kamarátmi. Bicykle predávame a servisujeme pre zákazníkov z celého Slovenska , ale aj Maďarska, Čiech, Poľska, Nemecka, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.

Prevádzkovať špecializovanú predajňu, akou musí byť predajňa bicyklov SCOTT nie je v dnešnej dynamicky sa meniacej dobe korektne možné ani rentabilné v obchodných centrách. Preto sme prevádzky v nich zatvorili a sústredíme svoje sily v tradičnej kamennej predajni na Štúrovej ulici, kde neplatíte v cene tovaru či služieb, za klimatizáciu obchodných pasáží, televízne reklamy, ani za dividendy akcionárov. My šport podporujeme predovšetkým u detí a juniorov, lebo veríme, že vďaka nemu sú ľudia lepší.  Pre SCOTT je cyklistika vášeň. Preto vynakládá toľko úsilia a energie a vyrába bicykle, ktorá se radia desaťročia k tým najlepším na svete.

My sa denne s radosťou a úsmevom na tvári ( za covidu aj pod rúškami)  snažíme,   

aby ste dostali to najlepšie.

Vaše zdravie a bezpečnosť je pre nás prvoradá, preto dôsledne dodržiavame nariadenia RÚVZ a navyše všetky priestory predajňe aj servisu pravidelne dezinfikujeme priemyselným dezinfekčným generátorom ozónu. Textil, aj obuv po jej skúšaní a prípadnom nezakúpení zákazníkom uložíme na vešiak do dezinfekčnej miestnosti v sklade , kde sa raz denne dezinfikuje ozónom s 99,99% účinnosťou.

Pri vstupe do prevádzky máme hneď vo vchode bezdotykový bezoplachový automatický rozprašovač dezinfekcie na ruky, k dispozícii sú aj jednorazové rukavice. Toalety máme rovnako vybavené dávkovačom dezinfekcie a  bezdotykovým dávkovačom jednorázových papierových utierok. 

 

Sme radi , že nám svoju priazeň a dôveru zachovávate aj v tejto zložitej dobe a je pre nás cťou , že ste našimi zákazníkmi. 

 

 

Prázdny

Autorizovaný predaj a servis bicyklov SCOTT.

www.scott.sk

CAPRICORN - DOM ŠPORTU KOŠICE
Sport 2000 Košice s.r.o.
Štúrova 32/16, 040 01 Košice

Bezpatné PARKOVANIE vo dvore

Po - Pia: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00

+421 903 99 00 49
capricorn@capricorn.sk

+421 905 358 307

Chcete byť medzi prvými, ktorý vedia o najnovších akciách, zľavách a nových produktoch?


 

O nás

Sport 2000 Košice s.r.o.
IČO: 52080366
IČ DPH: SK2120888561

Radi Vás vidíme aj na sociálnych sieťach

Sprievodca nákupom

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky.    
Zmeniť nastavenia