Prázdny

TEST CENTRUM
pre celú rodinu

SCOTT je nielen cyklistika, šport, ale aj vášeň. Preto vynakladá toľko úsilia a energie a vyrába bicykle, ktorá se radia k tým najlepším na svetě.

Prázdny

Žijeme cyklistikou a preteky sú naša velká vášeň. Chceme a snažíme sa, aby naše bicykle boli aj pre Vás vždy číslom jeden, rovnako ako my. Absolútne ovládnutie pretekov po celo svete je hlavným dôvodom prečo sponzoruje Scott najlepších XC športovcov. Nino Schurter a tým Scott Swisspower určujú pravidlá víťazov vo svetovom pohári s povestnou švajčiarskou precíznosťou. Obliekať pretekársky dres v týmových farbách je snom každého mladého jazdca. Preto sa Scott snaží vyvýjať produkty, ktoré pomôžu tieto detské sny meniť v skutočnosť a preto organizujeme, podporujeme a spolupodieľame sa na pretekoch, na ktorých sa zúčastňujú aj deti a mládež.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Vaša návšteva u nás je príležitosť nielen pre dobrý nákup, ale aj možnosť obojstrannej výmeny skúseností. VAŠA VÝHODA - NAŠE SKÚSENOSTI - NAŠA VÝHODA - VAŠE SKÚSENOSTI - nie sme len predavači, či mechanici ! Priamo a veľa komunikujeme, spolupracujeme s našimi zákazníkmi, športovcami aktívnymi, profesionálnymi aj rekreačnými. Vaše podnety , pripomienky, nápady aj reklamácie sú pre nás dôležitou súčasťou zlepšovania služieb, ponuky, ako aj stimulom pri vývoji a smerovaní ponuky, sortimentu a značiek. Spolupracovali sme pri organizácii desiatok súťaží, pretekov, na všetkých úrovniach od detských cyklopretekov pre predškolákov až po Majstrovstvá Slovenska v zjazde na horských bicykloch či snowboardingu. Nepredávame a ani nemôžeme ponúkať všetky značky - ale to čo predávame , tomu veríme !

Príďte aj Vy na naše každoročné 1.májové testovanie bicyklov SCOTT spojené s detskými cyklistickými pretekmi na Jahodnej pri Košiciach. Vyskúšate si niektorý z desiatok testovacých bicyklov, aby ste sa mohli správne rozhodnúť pri kúpe bez rizkantných kompromisov. Kúpa bicykla SCOTT je partnerstvo a spokojnosť na dlhé roky.

Nenašli ste u nás čo ste hľadali ?

Dajte nám o tom vedieť ! info@carpicorn.sk


 

Vyberáme pre Vás tie značky a tých dodávateľov, ktorí sa nám v priebehu rokov vykryštalizovali ako spoľahliví, vodcovia, inovatívní, alebo ak to konzervatívnosť spotreby vyžaduje, tak tradiční, overení, spoľahliví,vždy však aktuálne s korektným distribučným a záručným servisom. Roky sme prešliapavali chodníčky dnes už zavedeným značkám temer z každého segmentu športu ...

Radi poradíme, vysvetlíme, doporučíme, ale necháme sa aj poučiť, študujeme, testujeme, porovnávame .... prichádzame s novinkami , ktorými nás inšpirujete aj Vy , Váš životný štýl , pionieri a priekopníci nových aj adrenalínových športov,rovnako ako vrcholoví športovci, ambasádori extrémnych súťaží a značiek , ale hlavne celé športujúce rodiny úcty a obdivu hodné už od útleho veku ... naši zákazníci - naši priatelia, komunita výnimočných ľudí, ktorých spája kultúrna úroveň, fair play a vzťah k životu i športu ako jeho súčasti.

Prvé horské bicykle sme v Košiciach predávali už v roku 1990 , Od roku 1991 keď sme otvorili v Košiciach vôbec prvnú súkromnú športovú predajňu sme poslali do ulíc mesta už niekoľko tisíc bicyklov, horských, dámskych, pánskych aj detských. Pri nákupe u nás získavate istotu odbornej, ale zároveň aj priateľskej asistencie našich predajcov, so skúsenosťami v aktívnom športe, zázemie tradičného a skúseného servisného centra, mechanikov pravidelne absolvujúcich odborné školenia a skúšok, spolu s možnosťou otestovania vybraných modelov bicyklov.

Organizujeme bezplatné testovacie dni, pre širokú verejnosť, vo viacerých termínoch, počas ktorých máte možnosť vyskúšať si nové modely bicyklov, lyží, snowboardov, športovej obuvy, aby ste sa spoľahlivo vedeli rozhodnúť pre to „najsprávnejšie“ práve pre Vás. V zime spolupracujeme s lyžiarskym strediskom Jahodná pri Košiciach kde máme TEST CENTRUM ATOMIC - SALOMON ale vieme Vám zapožičať aj celú škálu lyží Fischer či Nordica a freeride lyže SCOTT. Letné testovacie termíny sú už tradične 1.máj na Alpinke pri Košiciach kde je veľký test bicyklov SCOTT, v ďalších víkendoch je termín pre CTM - v sezóne 2021 máme na predajni testovacie bicykle SCOTT aj radu z populárnych testovacích bicyklov CTM .

Vždy máme k dispozícii bicykle, lyže a inú výstroj aj dámsku, pánsku, juniorsku aj detskú v rôznych kategóriách.

Na testovacích dňoch pre bicykle sa samotné testovacie jazdy sa robia v skupinách 3-4 jazdci - rôzne bicykle pod dohľadom skúseného inštruktora (aktívni súťažiaci, pretekári) na vybranom testovacom okruhu, takže za rovnakých podmienok môžete vyskúšať viacero rozličných modelov bicyklov a to ktorý z nich Vám lepšie vyhovuje , alebo Vám vieme zapožičať naproti vratnej zálohe vybraný testovací bicykel z pravidla na 48 hodín (platí pre členov spotrebiteľského klubu) aj v inom termíne, ktorý Vám lepšie vyhovuje.

Žijeme pre šport od rána do večera 7/24 Šport je v tejto zložitej dobe vždy dobrý začiatok, zdravý životný štýl, dobrá imunita a s nami je úsmev aj na konci dobrého dňa.

Tešíme sa na Vás nielen v Capricorne , ale aj na horských chodníkoch, v športových halách, pod košmi či pred bránkou, na ľade, na prekážkach v parku, zasneženách stráňach, vo vode, aj na strmých skalách - na Vašich cestách za šťastím a zážitkami..


 

Fotogaléria z testovania a akcií

Ďakujeme všetkým, ktorí každoročne prispievajú svojou účasťou k zdárnemu priebehu testovania bicyklov SCOTT na Jahodnej. Testovanie roku je každý rok úspešné nielen vďaka dobrému počasiu ale účasťou vždy prekonáva rok predchádzajúci. 5-6 inštruktori na striedačku krúžia so skupinkami 3 - 4 testujúcich po vopred vybratom okruhu, aby bolo možné naozaj porovnať vlastnosti jednotlivých modelov v rozličmom teréne. Každý rok je to  vyše 200 zapožičaní bicyklov, (počíta sa každé požičanie iného modelu jednému jazdcovi) pričom poniektorí vyskúšajú až 4-5 modelov a poniektorí aj 8 modelov, na čo je potrebná aj slušná kondícia.

Najviac skúšané a oceňované sú eBike , ale aktívny športovci dávajú zabrať aj všetkým RC kategoriám. Kategoriu "veselý - usmievavý" bicykel opakovane vyhrávajú bicykle s elektronickou podporou pedálovania eRide Genius na 29" palcových kolesách - kto ho vyskúšal vracal ho s úsmevom, že nič lepšie a motivujúcejšie na bicykli ešte nezažil.

Sme radi, že Vám môžeme sprostredkovať zážitok z rozdielu jazdy na horskom bicykli SCOTT a aj tieto testovacie dni napomôu k rozhodnutiu mnohých priateľov cyklistiky k tomu, aby už nehovorili len "že mám bicykel" ale aby mohli povedať "môj Scott".

Autorizovaný predaj a servis bicyklov SCOTT.

CAPRICORN - DOM ŠPORTU KOŠICE
Sport 2000 Košice s.r.o.
Štúrova 32/16, 040 01 Košice

Po - Pia: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00

+421 903 99 00 49
capricorn@capricorn.sk

Chcete byť medzi prvými, ktorý vedia o najnovších akciách, zľavách a nových produktoch?


 

O nás

Sport 2000 Košice s.r.o.
IČO: 52080366
IČ DPH: SK2120888561

Sprievodca nákupom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu
  • Marketing Používajú sa na reklamu a marketingové účely